Oferowane przez nas arkusze foliowe wyprodukowane są z przezroczystej folii polipropylenowej, która określana jest również, jako celofan. Ze względu na swoje właściwości, produkt ten, znajduje szerokie zastosowanie przy estetycznym pakowaniu różnorodnego asortymentu.

Producent folii polipropylenowej arkuszy celofanowych

Przeznaczenie tego produktu jest niezwykle rozbudowane. Możemy stosować ją do pakowania prezentów, ozdób, czy różnego rodzaju upominków. Z kolei folię stretch najczęściej wybieramy, gdy chcemy zabezpieczyć paczki, czy inne ładunki przewożone na paletach.

Dlaczego warto?

Folia polipropylenowa to z pewnością ekonomiczny sposób na to, aby coś ciekawie zapakować. Dodatkowo jest niezwykle łatwa w użyciu, a ponadto stanowi powszechnie stosowaną metodę zabezpieczenia. Jest niebywale mocna i elastyczna. Chroni przed wilgocią, zabrudzeniem, zarysowaniem, brudem, czy nawet kradzieżą.

Wysoki połysk oraz przeźroczystość sprawiają, że końcowe opakowanie wygląda niezwykle schludnie i estetycznie, co podkreśla wielu naszych Klientów.

O firmie

Producent opakowań foliowych Mariusz Sitek. Siedziba firmy mieści się w mieście Pabianice. Działamy głównie na obszarze miast Łódź, Rzgów, Tuszyn ale obsługujemy całe woj. łódzkie oraz organizujemy transport na terenie całego kraju.

Dane kontaktowe

Telefon: 609 66 75 44
E-mail: mariusz.sitek@op.pl

 

Warszawska 94, 95-200 Pabianice