Dążymy do tego, aby oferowany przez nas asortyment, tworzył kompleksową ofertę umożliwiającą przechowywanie oraz przewożenie różnego rodzaju produktów. Z tego w naszym sklepie dostępna jest również folia stretch, której zastosowanie jest niezwykle szerokie.

Producent folii stretch

Folia stretch, która znajduje się w naszym asortymencie, posiada 0,023 mm grubości oraz 50 cm szerokości. Jej rozciągliwość pozostaje na standardowym poziomie, który sięga aż 160 proc. Parametry te dostosowane są do współczesnych wymogów związanych z prawidłowym zabezpieczeniem ładunków transportowych.

Zastosowanie folii stretch

Jeżeli chodzi o przeznaczenie tego produktu, to warto podkreślić, że możemy spotkać je w wielu miejscach. Folia stretch świetnie sprawdza się, zarówno w ręcznym, jak i również automatycznym owijaniu, co sprawia, że stanowi uniwersalne rozwiązanie, bez względu na przeznaczenie. Używana jest również w przemyśle papierniczym, spożywczym, farmaceutycznym, kosmetycznym, poligraficznym oraz budowlanym.

O firmie

Producent opakowań foliowych Mariusz Sitek. Siedziba firmy mieści się w mieście Pabianice. Działamy głównie na obszarze miast Łódź, Rzgów, Tuszyn ale obsługujemy całe woj. łódzkie oraz organizujemy transport na terenie całego kraju.

Dane kontaktowe

Telefon: 609 66 75 44
E-mail: mariusz.sitek@op.pl

 

Warszawska 94, 95-200 Pabianice