Jako nowoczesna hurtownia opakowań foliowych, stale staramy się tworzyć rozwiązania, które pomogą naszym Klientom, wyróżnić ich asortyment na tle konkurencyjnych rozwiązań. W tym celu oferujemy opakowania foliowe z nadrukiem, które pozwalają na pełną swobodę personalizacji.

Producent opakowań foliowych z nadrukiem

Jesteśmy prężnie i dynamicznie rozwijającą się firmą. Z tego względu, jako producent opakowań foliowych, toreb foliowych i folii stretch, realizujemy zamówienia na terenie całej Polski! Dzięki temu mogą być Państwo pewni, że zamawiane produkty dotrą bez problemu na czas. Tworzenie opakowań foliowych z nadrukiem wymaga użycia specjalistycznych urządzeń oraz oprogramowań, które oczywiście posiadamy.

Woreczki foliowe z nadrukiem: co je wyróżnia?

Tego typu opakowania, cieszą się dużą popularnością z wielu względów. Poniżej wskazaliśmy te, które Klienci, wymieniają najczęściej:

  • świetny sposób reklamy firmy,
  • relatywnie niedroga opcja na to, aby coś elegancko zapakować,
  • jakość produktu,
  • nowoczesny design,
  • możliwość personalizacji.

Oczywiście tych korzyści jest o wiele więcej. Nie należy zapominać również o kwestiach związanych z możliwością nawiązania do identyfikacji wizualnej firmy.

O firmie

Producent opakowań foliowych Mariusz Sitek. Siedziba firmy mieści się w mieście Pabianice. Działamy głównie na obszarze miast Łódź, Rzgów, Tuszyn ale obsługujemy całe woj. łódzkie oraz organizujemy transport na terenie całego kraju.

Dane kontaktowe

Telefon: 609 66 75 44
E-mail: mariusz.sitek@op.pl

 

Warszawska 94, 95-200 Pabianice