Jesteśmy firmą, która stale śledzi trendy i zapotrzebowania rynkowe. W swojej pracy stosujemy szereg profesjonalnych urządzeń i rozwiązań, które przekładają się na najwyższą jakość oferowanych przez nas produktów. Dzięki zdobytemu doświadczeniu oraz za sprawą nowoczesnego zaplecza technicznego jesteśmy w stanie zaoferować Państwu opakowania foliowe z wieszakiem, które wyróżnia wiele parametrów.

Producent torebek foliowych z wieszakiem

Jako producent opakowań foliowych wiemy, jak ważne jest to, aby dostarczać klientom praktyczne rozwiązania. Do jednych z nich, bez wątpienia, należą torebki foliowe z wieszakiem.

Nasze opakowania foliowe mają możliwość połączenia z uchwytem lub wygodnym wieszakiem, co z pewnością wpływa na lepszą jakość ekspozycji konkretnego produktu. Trwałe, przezroczyste, ze zgrzewanym haczykiem, praktyczne — to tylko nieliczne cechy, które wyróżniają produkowane przez nas torebki foliowe z wieszakiem.

Zastosowanie opakowań z wieszakiem

Wykorzystanie opakowań foliowych z wieszakiem to świetny sposób na to, aby dodatkowo wyeksponować oferowany produkt. Dzięki temu prezentacja towaru staje się bardziej profesjonalna i przede wszystkim przejrzysta, co z punktu widzenia konsumentów, jest niezwykle ważne.

Produkt taki, jak opakowania foliowe z wieszakiem, możemy wykorzystać między innymi do zapakowania:

  • pościeli,
  • koszul,
  • obrusów,
  • artykułów spożywczych,
  • elementów ogrodniczych,
  • tekstyliów.

Oczywiście możliwości tych jest o wiele więcej! Zastosowanie przeźroczystej folii CPP sprawia, że Państwa produkt jest świetnie widoczny, co przykuwa uwagę potencjalnych klientów. Gwarantujemy zatem, że nasze produkty spełnią Państwa oczekiwania!

 

 

 

O firmie

Producent opakowań foliowych Mariusz Sitek. Siedziba firmy mieści się w mieście Pabianice. Działamy głównie na obszarze miast Łódź, Rzgów, Tuszyn ale obsługujemy całe woj. łódzkie oraz organizujemy transport na terenie całego kraju.

Dane kontaktowe

Telefon: 609 66 75 44
E-mail: mariusz.sitek@op.pl

 

Warszawska 94, 95-200 Pabianice