Kolejnym produktem dostępnym w naszej ofercie są opakowania z mikro i makro perforacji, które wykorzystywane są do pakowania produktów wymagających dostępu do powietrza na przykład: owoców lub warzyw.

Producent opakowań z mikro i makro perforacji

Oferowane przez nas woreczki perforowane produkujemy z różnego rodzaju folii:

  • BOPP,
  • CPP,
  • LDPE

Za sprawą specjalnych otworów z woreczka stale odprowadzane jest powietrze oraz para wodna. To sprawia, że takie produkty jak np. sałata, gorące pieczywo, czy kabanosy zachowują swoje właściwości. Asortyment nie paruje wewnątrz, ponieważ cała wilgoć odprowadzana jest za pomocą otworów. Dzięki temu produkty nie gniją oraz nie pleśnieją.

Zaawansowane rozwiązania techniczne, z których korzystamy, sprawiają, że możemy bez trudu wykonywać mikro i makro perforacje. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów umożliwiamy również wyprodukowanie niestandardowych rozwiązań. Za pomocą perforacji igłowej, możemy dokonać rozstawu dziurek zgodnie z Państwa wytycznymi. Z chęcią udzielimy odpowiedzi na Państwa pytania związane z tym produktem.

O firmie

Producent opakowań foliowych Mariusz Sitek. Siedziba firmy mieści się w mieście Pabianice. Działamy głównie na obszarze miast Łódź, Rzgów, Tuszyn ale obsługujemy całe woj. łódzkie oraz organizujemy transport na terenie całego kraju.

Dane kontaktowe

Telefon: 609 66 75 44
E-mail: mariusz.sitek@op.pl

 

Warszawska 94, 95-200 Pabianice