Taśmy foliowe są produktem, który służy przede wszystkim do łączenia różnych materiałów i ochrony powierzchni. Materiał wykorzystywany do ich wyprodukowania cechuje niezwykle wysoka odporność temperaturowa oraz to, że nie pozostawiają resztek kleju na danej powierzchni.

Producent taśmy foliowej

W zależności od tego, jaki rodzaj Państwo wybiorą, taśmy mogą wyróżniać się innymi czynnikami. Poniżej wskazaliśmy trzy z nich.

 

  • VIBAC

Szerokość:  480 mm

Długość: 60 m

Typ: kauczuk naturalny

 

  • SOLVENT

Szerokość:  480 mm

Długość: 60 m

Typ: klej solvent

 

  • ZWYKŁA PAKOWA

Szerokość:  480 mm

Długość: 66 m

Typ: kauczuk syntetyczny

 

Jak zatem mogą Państwo zauważyć, największa różnica dotyczy typu taśmy foliowej. W zależności od swoich indywidualnych potrzeb z pewnością znajdą Państwo optymalne rozwiązanie dla siebie! Jako przodujący producent taśm klejących wiemy, jak ważne jest to, aby spełniały swoją funkcję, jak najdłużej. Niestety w gorszej klasie produktów tego typu, często łączenia pękają po chwili lub pod wpływem wysokiej temperatury. Wybierając nasze taśmy foliowe, zyskują Państwo pewność, że tak się nie stanie.

O firmie

Producent opakowań foliowych Mariusz Sitek. Siedziba firmy mieści się w mieście Pabianice. Działamy głównie na obszarze miast Łódź, Rzgów, Tuszyn ale obsługujemy całe woj. łódzkie oraz organizujemy transport na terenie całego kraju.

Dane kontaktowe

Telefon: 609 66 75 44
E-mail: mariusz.sitek@op.pl

 

Warszawska 94, 95-200 Pabianice