W naszej ofercie dostępne są różnego rodzaju torebki foliowe. Za sprawą tego, że do ich produkcji używamy folii polipropylenowej, jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa rozmaite propozycje tego produktu, który cieszy się niezwykle wysokim zainteresowaniem.

Jako nowoczesna hurtowania torebek foliowych polipropylenowych OPP i CCP (CAST) dostarczamy nie tylko klasyczne rozwiązania, jakimi są wersje przezroczyste torebek, ale również szereg dodatkowych wzorów modeli. Od najprostszych, przez torebki z klapką, skończywszy na opakowaniach zamykanych za sprawą taśmy klejącej.

Producent torebek foliowych polipropylenowych OPP i CCP (CAST)

Uniwersalność tego produktu sprawia, że torebki foliowe niosą za sobą wiele praktycznych korzyści. Cechuje je doskonała elastyczność oraz odporność na wilgoć, co doceniają klienci różnych branż. Tego typu torebki foliowe można wykorzystać między innymi, jako odparowanie:

  • odzieży,
  • materiałów papierniczych,
  • tkanin,
  • biżuterii.

Produkt dostosowany do potrzeb klienta

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, jesteśmy w stanie wyprodukować torebki foliowe, dostosowane do Państwa indywidualnych potrzeb. Dłuższe, węższe w określonym kolorze? Bez względu na to, jakiego produktu Państwo poszukują, jesteśmy po to, aby wspólnie znaleźć najlepsze rozwiązanie!

Z chęcią odpowiemy na dodatkowe pytania oraz pomożemy w wyborze konkretnego produktu!

O firmie

Producent opakowań foliowych Mariusz Sitek. Siedziba firmy mieści się w mieście Pabianice. Działamy głównie na obszarze miast Łódź, Rzgów, Tuszyn ale obsługujemy całe woj. łódzkie oraz organizujemy transport na terenie całego kraju.

Dane kontaktowe

Telefon: 609 66 75 44
E-mail: mariusz.sitek@op.pl

 

Warszawska 94, 95-200 Pabianice