Jako przodujący producent opakowań foliowych w naszej ofercie posiadamy szereg dodatkowych produktów oprócz klasycznych woreczków. W swoim asortymencie zapewniamy również torebki foliowe z zakładką denną, które znajdują szerokie zastosowanie w wielu branżach.

Producent torebek foliowych z zakładką denną

Do produkcji opakowań foliowych wykorzystujemy przeźroczystą folię PP, które jakość i właściwości przybliżone są do woreczków z PCV. Zakładka, która znajduje się na dnie opakowania, pozwala na przechowywanie grubszych i nieco cięższych rzeczy. Z kolei klapka do zamykania, która posiada taśmę samoprzylepną wielokrotnego użytku, umożliwia szczelne zamknięcie opakowania.

Przeznaczenie woreczków z zakładką

W tego typu opakowaniach możemy najczęściej zobaczyć taki asortyment jak na przykład:

  • obrusy,
  • pościel,
  • firany,
  • koce,
  • odzież.

Na ich największą popularność bez wątpienia ma wpływ fakt, iż te torebki foliowe cechuje niezwykła wytrzymałość oraz estetyka wykonania, która pozwala doskonale wyeksponować walory produktu.

O firmie

Producent opakowań foliowych Mariusz Sitek. Siedziba firmy mieści się w mieście Pabianice. Działamy głównie na obszarze miast Łódź, Rzgów, Tuszyn ale obsługujemy całe woj. łódzkie oraz organizujemy transport na terenie całego kraju.

Dane kontaktowe

Telefon: 609 66 75 44
E-mail: mariusz.sitek@op.pl

 

Warszawska 94, 95-200 Pabianice