Jako producent opakowań foliowych wiemy, jak ważna jest jakość każdego woreczka. W swojej ofercie posiadamy torebki foliowe, które cechuje wysoka wytrzymałość oraz elastyczność. Do produkcji torebek foliowych wykorzystujemy folię polietylenową, która jest przezroczysta, miękka i co najważniejsze, nieszeleszcząca.


Producent torebek foliowych

Torebki foliowe możemy wykorzystywać na wiele różnych sposobów. Świetnie sprawdzają się zarówno do pakowania małych akcesoriów, jak i większych przedmiotów. W sklepach używane są często do rzeczy, które ważymy na miejscu, czy w trakcie pakowania przy kasach.

Indywidualne projekty

Zaplecze techniczne, którym dysponujemy sprawia, że możemy tworzyć torebki foliowe o różnych rozmiarach, co z pewnością wyróżnia nas na tle konkurencyjnych rozwiązań.

Jesteśmy przekonani, że torebki foliowe zakupione w naszej hurtowni, pozwolą nadać Państwa produktom estetyczny wygląd oraz zapewnią właściwą ochronę, niezależnie od tego, do jakich produktów będą wykorzystywane.

O firmie

Producent opakowań foliowych Mariusz Sitek. Siedziba firmy mieści się w mieście Pabianice. Działamy głównie na obszarze miast Łódź, Rzgów, Tuszyn ale obsługujemy całe woj. łódzkie oraz organizujemy transport na terenie całego kraju.

Dane kontaktowe

Telefon: 609 66 75 44
E-mail: mariusz.sitek@op.pl

 

Warszawska 94, 95-200 Pabianice