Jako producent woreczków foliowych przykładamy niezwykle dużą uwagę do tego, aby nasze produkty spełniały potrzeby, nawet najbardziej wymagających klientów. Oferowane przez nas torebki foliowe wykonane są z polietylenowej folii PE, która gwarantuje dużą wytrzymałość. Sprawia również, że woreczki foliowe nie szeleszczą i są miękkie w dotyku.

Producent woreczków polietylenowych

Zastosowanie woreczków foliowych jest niezwykle szerokie. Można pokusić się nawet o stwierdzenie, że wręcz nieograniczone! Świetnie sprawdzają się, jako opakowanie do małych przedmiotów oraz wysokogabarytowych akcesoriów. Zauważymy je zarówno w pralni, jak i domach naszych rodzin, czy znajomych, gdzie świetnie sprawdzają się, jako opakowanie na ubrania, czy obuwie. Torebki foliowych z polipropylenem wyróżnia:

  • duża elastyczność,
  • estetyka wykonania,
  • przeźroczystość,
  • połysk,
  • wytrzymałość,
  • odporność na wilgoć.

Powyższe cechy sprawiają, że woreczki foliowe stanowią jednej z najczęściej wybieranych sposobów do tego, aby “coś” zapakować. Nasza profesjonalna hurtownia woreczków z polietylenu jest w stanie wyprodukować produkt, dostosowany do Państwa indywidualnych potrzeb, zarówno pod względem wyglądu, jak i ilości.

O firmie

Producent opakowań foliowych Mariusz Sitek. Siedziba firmy mieści się w mieście Pabianice. Działamy głównie na obszarze miast Łódź, Rzgów, Tuszyn ale obsługujemy całe woj. łódzkie oraz organizujemy transport na terenie całego kraju.

Dane kontaktowe

Telefon: 609 66 75 44
E-mail: mariusz.sitek@op.pl

 

Warszawska 94, 95-200 Pabianice